Oferta

Oferujemy Państwu sprzedaż nowocześnie zaprojektowanych dwukondygnacyjnych domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej (parterowych z poddaszem użytkowym) o powierzchni użytkowej około 121 m2 każdy - realizowanych w stanie deweloperskim w wysokim standardzie.

 

W bryle budynku zlokalizowany jest garaż jednostanowiskowy o powierzchni użytkowej około 16 m2 każdy oraz wybrukowany podjazd, co pozwala na swobodne użytkowanie dwóch samochodów.


Realizowane przez Nas Domy nie posiadają ścian wspólnych, są oddylatowane, co znacznie podnosi standard realizacji.


Definicja stanu deweloperskiego realizowanego przez Nas to w pełni wykończony z zewnątrz, ocieplony dom wykonany w technologii tradycyjnej z materiałów wysokiej jakości, zgodnie z wizualizacją architektoniczną wraz z ogrodzeniem i bramą wjazdową z automatyką z wybrukowanym podjazdem. Wewnątrz wykonane wylewki i tynki wraz z wszystkimi instalacjami wewnętrznymi (elektryczną, gazową, wodociągową, kanalizacji sanitarnej, centralnego ogrzewania, przygotowanymi pod tzw. biały montaż). Stolarka okienna PCV i drzwiowa drewniana antywłamaniowa oraz brama garażowa z automatyką.


W ramach dodatkowej opcjonalnej usługi istnieje możliwość realizacji przez firmę prowadzącą całą inwestycję na preferencyjnych warunkach wykończenia całego Domu wewnątrz, jak również sprzedaży wysokiej jakości armatury i dodatków, grzejników i pieca dwufunkcyjnego wraz z ich montażem związanych z przygotowaniem Domu do zamieszkania w bardzo atrakcyjnych cenach.


Każdy z oferowanych domów wraz z działką o powierzchni około 0,0230 ha (2,3 ara) dla 9 domów zlokalizowanych wewnętrznie oraz średnio około 0,0350 ha (3,5 ara) dla 2 domów skrajnych stanowić będzie odrębną nieruchomość z założoną własną księgą wieczystą.

Wszystkie domy posiadać będą własną infrastrukturę techniczną, w tym przyłącz kanalizacji sanitarnej i studnię, co tym samym wpłynie na obniżenie kosztów ich użytkowania (brak szamba, własna woda).


Realizacja inwestycji następować będzie w 3 etapach:

  • I etap - Budynki F, G, H, I, J, K - zrealizowane
  • II etap - Budynki D, E, - w trakcie realizacji
  • III etap - Budynki A, B, C - realizacja w 2017 roku


Proponowana Forma zakupu poszczególnych domów to:

  • umowa sprzedaży przedwstępnej nieruchomości w formie aktu notarialnego wraz z wpłatą przez kupującego Zadatku w wysokości 10% ceny nieruchomości;
  • po realizacji stanu deweloperskiego i oddaniu budynku do użytkowania umowa przyrzeczona przeniesienia własności nieruchomości na kupującego i wpłata pozostałej części ceny nieruchomości;
  • dla domów realizowanych w II i III etapie umowa rezerwacji wraz z wpłatą 10% ceny nieruchomości;
  • istnieje możliwość zakupu Domu w stanie surowym - w tym przypadku cena negocjowana jest indywidualnie.


!!! UWAGA !!!
Istnieje możliwość negocjowania warunków zakupu Domu i ich dostosowania indywidualnie do Ciebie!

CENA ZAKUPU 

!!!UWAGA!!! Promocyjna cena 1m2 dla wszystkich domów w I etapie inwestycji

  • 1 m2 - 1 500 zł netto + VAT w wysokości 8% - stan surowy otwarty
  • 1 m2 - 2 500  zł netto + VAT w wysokości 8% - stan deweloperski