Inwestycja

Osiedle „Domy Na skraju Lasu" jest nowo realizowaną inwestycją liczącą 11 domów jednorodzinnych w zabudowie szeregowej położonych przy ul. Krótkiej w Chełmcu. Około 3 km dzielą je od Nowosądeckiego Rynku by znaleźć się w uroczym i spokojnym miejscu w bliskości przyrody. Tak to tylko 5 min jazdy samochodem... Połączenie nowoczesnej, a zarazem stylowej architektury doskonale harmonizuje z piękną okolicą i bliskością lasu...


„Domy Na Skraju Lasu" to doskonale zaprojektowane, na miarę każdych oczekiwań 121 m2 powierzchni użytkowej, pozwalające wyjątkowo komfortowo, funkcjonalnie a jednocześnie indywidualnie urządzić każdy z oferowanych domów.


Wprowadzamy i wyznaczamy nowe zachodnie standardy realizacji i sprzedaży inwestycji mieszkaniowych, które pozwolą Państwu uczestniczyć w procesie realizacji inwestycji od samego jej początku....

a to m.in. poprzez organizowanie dni otwartych jak również współpracę z profesjonalnym biurem architektonicznym w zakresie aranżacji wnętrz i ogrodu jak również możliwość negocjowania warunków zakupu Domu!!!


Aranżacje i dostosowanie projektowe wnętrz wykona dla Państwa nasz architekt, który wraz z Wami zaprojektuje układ przestrzenny wnętrz i ogrodu, doradzi, podpowie, wykona również wizualizacje i zaprojektuje meble kuchenne - po prostu pomoże urządzić Twój Dom...Dom Uszyty Na Miarę - bez dodatkowych kosztów, a to wszystko w cenie zakupu nieruchomości!!!


To wyjątkowa szansa by Twój Dom stał się indywidualny dzięki Tobie już od pierwszej chwili jego budowy.


W wykończeniu Twojego indywidualnego projektu pomoże firma realizująca inwestycje od samego jej początku.